MOBİLYA TAMİRİ

Eskimiş mobilyalarınızı tamir ettirerek maliyetlerden kurtulun.

Kalite "Kalite tesadüf değildir".

MOBİLYA TAMİRİ
Kullanmaktan memnun olduğunuz ancak bir şekilde hasar gören mobilyalarınızı gözden çıkarmak zorunda değilsiniz. Mobilya tamiri insanların gözünde büyümesine ya da imkansız gözükmesine rağmen mutlaka dikkate alınması gereken bir hizmettir.
Sevdiğiniz ancak ufak tefek hasarlar gören mobilyalarınızdan vazgeçmek yerine bu mobilyaların yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
Mobilyalarda ortaya çıkan sorunları ikiye ayırmak mümkündür. İskelet sorunları mobilyalarda çok sık görülen ve ortaya çıktığında genellikle çözümsüz olduğu düşünülen sorunlar arasında yer alır.
Mobilyalarda en çok görülen sorunlar arasında kol ve sırt kısmında çökme, yatak ya da yataklı bir sistemde latalarda kırılma, çekmece düşmesi gibi çok genel sorunlar yer alır. Ufak müdahalelerle ortadan kaldırılabilen bu sorunlar sayesinde mobilyalarınızı uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
İskelet sorunlarının dışında mobilyalarda en çok rastlanan hasarlar döşeme ile ilgilidir. Yanık, leke, yırtılma ya da incelme gibi sorunlar ortaya çıktığında mobilya değiştirmek yerine tamir ettirmek mümkündür.
Eğer mobilyanızın kumaşında bir hasar meydana gelirse benzer bir kumaş ile bu hasar telafi edilebilir ya da koltuk iskeleti farklı bir kumaşla kaplanarak yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir.
Koltuk, kanepe, sandalye, puf hatta yatak başı gibi döşeme yapılan her alanda tamirat ve tadilat işlemleri yapılabilir.
Mobilya tamiri ile birlikte yapılan tadilat işlemleri sayesinde yenilenen döşemeler yepyeni mobilyalara sahip olmanızda etkilidir.
Mobilya tamiri ve tadilatı ile eşyalarınızın uzun ömürlü ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.
Call Now Button